עלינו

רק מי שביקר במזרח הרחוק יודע שאת האוכל הכי טעים ואותנטי מוצאים דווקא במסעדות רחוב פשוטות, שאליהן באים המקומיים לארוחה באמצע יום עבודה או עוצרים בהן בדרך הביתה בסוף היום. למסעדות האלו מגיעים כל בוקר חומרי גלם איכותיים וטריים.

השפים שעובדים בהן מתמחים בבישול מסורתי, הם יודעים בדיוק כמה צריך לשים מכל תבלין, מהו יחס המרכיבים ומהי צורת ההגשה הכי נכונה ונוחה לחוויית טעמים מושלמת. המסעדות האלו, חבויות בסמטאות קטנות, צנועות מבחינת הגודל – אבל המנות שהן מגישות עשירות ושופעות טעמים וניחוחות מקומיים. 

 

דלי אסיאתי היא מסעדה אסיאתית בהוד השרון, שמגישה את המהות והרוח של הבישול האסיאתי האותנטי  לתושבי הוד השרון והסביבה. כמו המסעדות הכי טובות במזרח הרחוק גם אנחנו עובדים רק עם חומרי גלם איכותיים וטריים, ומגישים מנות מסורתיות שמכינים שפים שמתמחים בבישול מטבח אסיאתי. 

 

תפריט המסעדה מגוון ומבוסס על מנות שונות מהמטבח האסייתי: מנות נודלס, סושי, מרקים, מנות באן, קארי ועוד. בין אלו ניתן למצוא שלל מנות בשר, עוף, דגים, פירות ים, וכמובן גם מנות לצמחונים, טבעונים, אנשים שנמנעים מגלוטן ואפילו סושי לנשים בהריון.

 

חוויית האכילה משלבת את כל החושים. אנחנו מעודדים אתכם לחלוק את המנות שלכם עם האהובים שלכם ולכן נגיש לכם את המנות כך שתוכלו לחלוק אותן עם חברים או בני המשפחה שלכם. 

 

השקענו המון בעיצוב ויצירת אווירה אסיאתית אותנטית שמתאימה לכולם - למשפחות שבאות אלינו לארוחה עם הילדים, ולצעירים שבאים לשבת עם כל החברים בשולחנות שבחוץ על דרינק. ואם הזכרנו דרינקים, אצלנו תוכלו להנות ממגוון משקאות מסקרנים מארצות המזרח - בירות מיפן ותאילנד, סאקה, סודה קוקטיילים יפנים ועוד. 

 

חשוב לנו להעביר את החוויה המיוחדת ואיכות המנות גם במשלוחים וטייק אווי. אנו עושים זאת באמצעות כלים מיוחדים ששומרים על צורת המנות, העסיסיות והטריות שלהן לאורך זמן. בעזרתם האורחים שלנו שהזמינו משלוח או טייק אווי באזור הוד השרון והסביבה יוכלו ליהנות מכל הטעמים, הניחוחות ואווירת הדלי האסיאתי ממש כאילו הם יושבים איתנו במסעדה.

!Aroi Mak Mak